• Αρχική
  • Ενημέρωση
  • Εκδηλώσεις Πανεπιστημίων

Το ΤΕΠΑΚ στο The Mall of Cyprus, Λευκωσία, Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024 - Ενημέρωση για τα Προπτυχιακά και Μεταπτυχιακά Προγράμματα του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου διοργανώνει εκδήλωση στο The Mall of Cyprus στη Λευκωσία, το Σάββατο 9 Μαρτίου 2024, από τις 10:30 το πρωί μέχρι τις 6 το απόγευμα.

Η εκδήλωση γίνεται στο πλαίσιο ενημέρωσης των υποψήφιων φοιτητών/ριών για τα προπτυχιακά και μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών, οι οποίοι/ες δεν είχαν την ευκαιρία να παρευρεθούν στο Open Day του Πανεπιστημίου.

Παρακαλούμε θερμά για την από μέρους ενημέρωση και διάχυση της πρόσκλησης στους μαθητές/τριες και γονείς/κηδεμόνες.

Ευχαριστούμε για τη συνεχή συνεργασία.