• Αρχική
  • Μαθητές
  • Διακρίσεις μαθητών/τριών

Διάκριση του μαθητή Βασιλείου Σοφοκλή του Β32 στον ΙΣΤ' Παγκύπριο Μαθητικό Διαγωνισμό της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Κύπρου για τη σχολική χρονιά 2023-2024

Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 4 Απριλίου 2024, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πολιτιστικού Ιδρύματος Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ΄,  η τελετή βράβευσης του ΙΣΤ' Παγκύπριου Μαθητικού Διαγωνισμού της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Κύπρου για τη σχολική χρονιά 2023-2024, με θέμα «Κύπρος, 50 χρόνια Εισβολής και Κατοχής: μνήμες και προσδοκίες».

Ο μαθητής Βασιλείου Σοφοκλής του Β32 βραβεύτηκε με Γ' Βραβείο στην κατηγορία «βίντεο». Τον συγχαίρουμε θερμά!
Υπεύθυνος καθηγητής: Χαράλαμπος Χαραλάμπους.