Μαθήματα Κινεζικής Γλώσσας στο Ινστιτούτο Κομφούκιος στο Πανεπιστήμιο Κύπρου

Το Ινστιτούτο Κομφούκιος στο Πανεπιστήμιο Κύπρου προσφέρει μαθήματα εκμάθησης της Κινεζικής Γλώσσας για τα επίπεδα HSK 1, HSK 2, HSK 3, HSK 4, HSK 5 και YCT 1 για το Εαρινό Εξάμηνο 2022-2023 (Ιανουάριος 2023 – Μάιος 2023).

Περίοδος εγγραφών: 21/12/2022 – 15/01/2023

Έναρξη Μαθημάτων: Δευτέρα, 16/01/2023

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει είτε να συμπληρώσουν το Έντυπο Εγγραφής (επισυνάπτεται) και να το στείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., είτε να το συμπληρώσουν ηλεκτρονικά στον σύνδεσμο https://forms.gle/FVa9ZQkEBBTbzZtp7.

Για διευκρινίσεις οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με τη Γραμματεία του Ινστιτούτου Κομφούκιος στο τηλέφωνο 22894274 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Με εκτίμηση,

Άντρια Ιωάννου

Ινστιτούτο Κομφούκιος στο Πανεπιστήμιο Κύπρου

Κτήριο Συμβουλίου-Συγκλήτου «Αναστάσιος Γ. Λεβέντης»

Τηλ: (+357) 22894274

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ιστοσελίδα: www.ucy.ac.cy/confucius/el

Facebook: UCY Confucius Institute

Instagram: confucius_institute_ucy

Chinese Language Courses at the Confucius Institute at the University of Cyprus

The Confucius Institute at the University of Cyprus offers Chinese Language Courses for the levels HSK 1, HSK 2, HSK 3, HSK 4, HSK 5 and YCT 1 during the Spring Semester 2022-2023 (January 2023 – May 2023).

Registration period: 21/12/2022 – 16/01/2023

Courses Start Date: Monday, 16/01/2023

Those interested should fill in the Registration Form (attached) and send it to Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..  Additionally, you can fill in the online Registration Form in https://forms.gle/FVa9ZQkEBBTbzZtp7.

For any further information or clarification interested parties may contact the Confucius Institute at the University of Cyprus Secretariat on 22894274 or at Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Kind Regards,

Andria Ioannou