Πρόσκληση για την Έναρξη της Εκπαιδευτικής Έκθεσης "Σπουδές στο Εξωτερικό 2023", 18-19.11.2023, 2:30μμ-8:00μμ

Αγαπητοί Διευθυντές των Σχολείων Μέσης Εκπαίδευσης,

Ελπίζουμε αυτό το μήνυμα να σας βρίσκει καλά. Θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε στα εγκαίνια της Εκπαιδευτικής Έκθεσης "Σπουδές στο Εξωτερικό 2023", που θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 18 Νοεμβρίου στις 15:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων της ΠΟΕΔ.

1.Study_Abroad_2023_Flyer.jpg  2.Seminar_Program_for_Saturday_18th_of_November_2023.jpg  3.Seminar_Program_Sunday_19th_of_November_2023.jpg

Είναι για εμάς μεγάλη τιμή να έχουμε την παρουσία σας σε αυτό το σημαντικό γεγονός, όπου θα παρουσιαστούν πληροφορίες και ευκαιρίες για σπουδές σε διεθνείς πανεπιστημιακούς προορισμούς.

Αν, λόγω υποχρεώσεων, δεν είναι δυνατή η παρουσία σας στα εγκαίνια, θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχθούμε κατά τη διάρκεια της εκθεσης που θα διαρκέσει μέχρι την Κυριακή 19 Νοέμβριου έως τις 8:00μμ. Επίσης, θα πραγματοποιηθούν ενδιαφέρουσες διαλέξεις και σεμινάρια που θα είναι πολύ ενημερωτικά για τους μαθητές αλλά και τους γονείς τους.

Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο και την προσοχή σας. Eλπίζουμε να τα καταφέρετε και να έρθετε στην έκθεση.

Best Regards,

Mrs Despo Charalambous